• Свеж
Совршен Подарок За Pitbull Љубители - Шарени Уметноста Pitty Куче PopSockets Swappable PopGrip
zoom_in

Совршен Подарок За Pitbull Љубители - Шарени Уметноста Pitty Куче PopSockets Swappable PopGrip

DEN 478.80

Од стока
check Во продавницата

Прекрасен Присутна Идејата За Pitbull Љубовници.Совршен Pitties Куче Сопственик.Pop Grip со swappable врвот; префрлате од вашиот Pop Top за уште еден дизајн или да го отстраните целосно за безжично полнење способности. (Не се компатибилни со Apple Mag Safe безжичен полнач или Mag Safe паричник.).Проширување застане за да се види на видео записите, да ги преземе група фотографии, Face Time, и Skype handsfree.Напредни лепило ви овозможува да се отстрани и да се смени неговата позиција на повеќето уреди и случаи.Answer : ___________________________ Note : не Ќе се држи до некои силикони, водоотпорен, или високо текстура случаи.Работи најдобро со мазна, тешко пластични предмети.Ќе се придржуваат до i Phone 11, но не и да i Phone 11 Про ниту i Phone 11 Pro Max без соодветен случај.Единствен и ексклузивен шарени уметноста Tee што ќе го направи фантастичен подарок за Pitbull Куче Сопственик!.

Вака можеби ќе ви се допадне..