• Свеж
KIAHOM LED Свеќа Портокал Сијалица Pack 2, 4W Портокал Сијалицата Заменете до 40 Вати Обоени Сијалица , E12 Портокал LED Светла , Божиќ Крушка, Candelabra Сијалица за Партија Декораци
zoom_in

KIAHOM LED Свеќа Портокал Сијалица Pack 2, 4W Портокал Сијалицата Заменете до 40 Вати Обоени Сијалица , E12 Портокал

DEN 191.76

Од стока
check Во продавницата

【Високи Перформанси】 : Секој портокал сијалица светне удобно портокалова светлина да се создаде пријатна атмосфера, различно осветлување чувство. 【Decoractive Свеќа Форма】 : Дизајниран со гроздобер свеќа форма, овие портокал LED светилки може да се користат како единствена декорација за да додадете повеќе забава за вашиот дом. 【Енергетски Ефикасни】 : Свеќа портокал сијалица 4 W енергија потребна замена за 40 W блескаво сијалица,уживаат светла за осветлување додека заштеда на повеќе од 90% на енергија. 【Долг животен век】 : Портокал LED сијалица исклучително долг живот,во голема мера се намали фреквенцијата на замена на сијалица, заедно со заштеда на пари во замена светилки трошоци. 【Широка Примена】 : Портокал сијалица е идеален за партија декорација,божиќни светилки ,празник прикажува,кафулиња,барови и повеќе на повеќе места, што би сакал да ги красат со.【Лесно да се инсталира】 : LED candelabra портокал светилки лесно да се инсталира за неколку секунди,само завртка светилки во празниот E12 приклучоци,не dimmable.Не Dimmable.Напон : 110 V. Извор на Светлина : ЛЕР.Приклучок : E12 База.Големина : H4.49 x D1.42 инчи.Моќност : 4 W (60 W Еквивалент).

Вака можеби ќе ви се допадне..