• Свеж
FOVKP Кат Светла,Стои Светлина Вертикални Светла Светла Led Ретро Tripod Еден Главата Кат Светла,Црна Ковано Железо Ретро Кат Светла,за трпезарија Спалната соба Дневна Со
zoom_in

FOVKP Кат Светла,Стои Светлина Вертикални Светла Светла Led Ретро Tripod Еден Главата Кат Светла,Црна Ковано Железо

DEN 1735.20

Од стока
check Во продавницата

Премиум Квалитет Дрвени Tripod Подот Светилка.Погоден за Дневна Соба, Спална соба, Студија, Ресторан, Aisle Итн., за Декорација.Кат Светилка Подот Светилка во Осветлување Светилки за Спалната соба Led Сива Dimmable Индустриски Uplighter Сенка Shees со Светилки за Читање Месинг Абажур Кристал Tripod Дневна Соба Модерна Бела Светлина, Светлината Домашна Кујна Осветлување Светилки се Префрлите Стојат Далечински Светлата Дома Readin Платформа за Шиење и Hting Фотографија Кафеава Лента Отворено Ретро Наутички Стојат Кујна Деца Хром Гроздобер Поддршка за Полнење до Огледало Музика Затворен Растенија Стои Стои Бакар Црна Dimmer Sier Убавина Прстен Писма.Овој Кат Светилка е 3 Ce Уверение, Без Блиц, Нема Извор на Светлина,Без Сијалица.Овој Кат Светилки Апликација Област Спална Соба, Дневна Соба, Ресторан, Канцеларија, Изложбена Сала, Хотели, Кино, Ктв, Ballroom, Бината, Дневна Соба, Спална Соба, Бебе Соба, Продавница, Вила,И Др.Мојата Продавница Има Различни Стилови и Бои, Ако Ви Треба Повеќе Стилови, ве Молиме Кликнете на Продавницата над Lofami-Подни Светилки.Елегантен и Стилски Дизајн,Овој Кат Светилка Има Абажур со Нашата Изведба.Со Својата Јасна Текстура и Висока Светлина, Класичен Изглед Носи Елегантен Амбиент на Собата и Овозможува Релаксирачка Атмосфера.Можете Да ја Прочитате или Пуштите Удобно под Мека Светлина и Униформа Светлина.Својот Едноставен и Елегантен Дизајн Совршено се Вклопува во било Каде во Домот, Дневна Соба, Спална соба, Студија, Ресторан и Други Современ Дом Места.Информации за производот● Објект Тежина : 3.1/6 Kg● Реден Број на Модел : Df-Fml6350● Производ Димензии : Како Слики● Извор на Енергија : E27 Max 1*38 W● Напон : 80-240 V● Материјал : Метал● Боја : Црна● Не се Вклучени Светилки.Ве молиме Оставете Порака Што Треба Напон Стандардни откако Ќе поставите Цел.Можете да го Молам Оставете 5 Ѕвезда Позитивни Feed Врати за Us.by на Патот, Ако Ви се Допаѓа Нашата Продавница, ве Молиме Додадете Нашата Продавница до Вашите Омилени.Ние Продавница Има Различни Стилови и Бои, Ако Ви Треба Повеќе Стилови, ве Молиме Кликнете на Продавницата Погоре.Прашува : Не содржи Декоративни Елементи Прикажани во Производот Фотографија.Сите Предмети Ќе Се Организира Превозот во Рок од 1-3 Дена по Приемот Расчисти Исплата.Ве молиме Проверете го Вашиот Детални Адреса и Контакт Број Внимателно Пред Поднесување на Вашата Цел.Времето за испорака е 15-25 Дена, Ако Сеуште НЕ Може да ги Примите Вашата Нарачка по истекот на 30 Дена, ве Молиме Контактирајте со Нас.Благодарение на Рачни Мерења на локации, Може да Има Некои Грешки, ве Молиме Овозможи 3-5 Cm Разлика, Ви Благодарам.Бидејќи центарот на Вниманието и Различни Луѓе Имаат Различни Сфаќања за Боја, Може да Биде Одредена Боја, Но Во Разумни Граници, ве Молиме бирајте Внимателно.Ако Ви Треба Други Стилови, ве Молиме Контактирајте Ме, Нашата Продавница Има Различни Стилови и Бои, Можете да Одат на Мојата Продавница за да ја Видите.Ние Веруваме Дека Можеме Да ги Задоволат Вашите Потреби со Производи, Ако Најдете Било какви Проблеми со Нашите Производи, ве Молиме да се Чувствуваат Слободни да не Контактирате преку е-Маил да Resoe Прашањето.

Вака можеби ќе ви се допадне..