• Свеж
Фрли Перница Опфаќа 18 x 18 Сет од 4, Модерен Плоштад Перница Покрива Декоративни Перница Опфаќа за Каучот Троседот во Спалната соба Дневна Соба
zoom_in

Фрли Перница Опфаќа 18 x 18 Сет од 4, Модерен Плоштад Перница Покрива Декоративни Перница Опфаќа за Каучот Троседот

DEN 263.76

Од стока
check Во продавницата

100% Полиестер.Фрли Перница Опфаќа : Поставување на 4 фрли перница опфаќа 18" x 18" (45 cm × 45 cm), еден двострано печатење со различен модел, без влошки.Ве молиме оставете порака за грешка од 1-2 см се должи на прирачник за сечење и шиење.Премиум Материјал - Овие современи фрли перница опфаќа се направени од 100% полиестер, кој има мека & удобно допир без исчезнува или протриване прашање.Високо квалитетен материјал овозможи на 18x18 перница поклопецот лесно чистење без pilling и може да се користи за долго време.Скриен Патент Затворање - Нашите лен перница опфаќа користење здрав невидливи патент.Скриен патент затворање за елегантен изглед, супер лесно да се стави на вашата перница вметнете on или off непречено.Идеален Подарок Избор - Секој декоративни перница покрие со енергична и софистицирани модели се добро направени и да се стилски изглед.Тие се совршена декорација за дневна соба, спална соба, троседот, чаир, канцеларија или како една прекрасна housewarming подарок за вашите пријатели и семејства.Перење Совети - Направени од премиум трајни полиестер, нашата перница опфаќа се машина перат и рака мие без било страв од исчезнува.Не кајгана за подобро да остане живописни бои и мека на допир чувство.Висат сува или собори сува ниска подобро.Ве молиме оставете порака за грешка од 1-2 cm, бидејќи на прирачник за сечење и шиење.Скриен патент затворање за елегантен изглед, супер лесно да се стави на вашата перница вметнете on или off непречено.Машина перат.Не кајгана.Виси сува.Големина : 18" x 18" (45см × 45cm) сет од 4 фрли перница опфаќа, вклучува 4 декоративни перница опфаќа БЕЗ ВМЕТНУВАЊЕ.Материјал : 100% трајни полиестер, меки и удобни.

Вака можеби ќе ви се допадне..