• Свеж
Мобилен Телефон Носителот Rearview Огледало Носителот Автомобил Мултифункционален Мобилен Телефон Носителот Перница Универзален Автомобил Телефон Носителот
zoom_in

Мобилен Телефон Носителот Rearview Огледало Носителот Автомобил Мултифункционален Мобилен Телефон Носителот Перница

DEN 1646.40

Од стока
check Во продавницата

1. Мулти-функционален автомобил rearview огледало заградата е, исто така, еден артефакт Компатибилен со coaxing доенчиња зад автомобилот, учење да се готви во кујната, и јадење на масата. 2. Лесен за инсталација, големи проред менгеме на назад дизајн, брз заклучување, заштеда на време и труд-штедење, се многу лесен за употреба. 3. Големи димензии, погоден Компатибилен со повеќето мобилни телефони на пазарот, исечени насекаде.Тоа е удобен и сигурен да се фокусира на навигација без изгледа надолу, и видно поле не остави на патот. 4. Тоа може да се ротира во без мртов агол на 900, кои ви даваат искрена агол.Вклучете хоризонтално и вертикално, и да го промени обликот на волја. 5. Супер стабилна, металик боја притиска knob, лесен и брз, стабилен без тресење.На тока е опремен со силни пролет, која е погодна Компатибилен со мобилни телефони на различни големини на екран, и не може да се разнишаат исклучување на диво.

Вака можеби ќе ви се допадне..