• Свеж
ASDFGH Накит Организатор на Екранот Патување Накит Случај Кутии Преносни Накит Organizador
zoom_in

ASDFGH Накит Организатор на Екранот Патување Накит Случај Кутии Преносни Накит Organizador

DEN 8317.44

Од стока
check Во продавницата

Рачен дизајн, веќе се држиме до облекување маса, за ослободување до ограничен простор.Три-слој независни простор со мал тело и голем капацитет.Изберете вакуум позлата светлина злато хардвер, позлата слој е светла и оксидација.Мулти-функционална поделба, разумно поставување на уво studs, прстени, ѓердани, нараквици, и слично.High-definition зголемена огледало.Рачен дизајн, веќе се држиме до облекување маса, за ослободување до ограничен простор.Три-слој независни простор со мал тело и голем капацитет.Изберете вакуум позлата светлина злато хардвер, позлата слој е светла и оксидација.Мулти-функционална поделба, разумно поставување на уво studs, прстени, ѓердани, нараквици, и слично.High-definition зголемена огледало.Име на производ : Преносни Накит Box Material : СТП leather Size : Должина 21.5 cm Ширина 21.5 cm Висина 19.5 cm Applicable простор : bedroom Purpose : Погоден за чување на коса додатоци, прстени, обетки, ѓердани и други додатоци.Забелешка : Поради девојче следи и светлина ефект вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!Ве молиме овозможи 1-3мм мерење на отстапување се должи на рачно мерење.1 X Накит Складирање Box3. Ве молиме овозможи 1-2 см грешка поради прирачник за мерење.4.Вистинската боја ќе биде мала разлика помеѓу слика се должи на светлината.

Вака можеби ќе ви се допадне..