• Свеж
Јин Јанг Дрво Switch Налепница Прилично Модел Целосна Заврши Заштита на Кожата за Nintendo Switch за да се Префрлате лајт
zoom_in

Јин Јанг Дрво Switch Налепница Прилично Модел Целосна Заврши Заштита на Кожата за Nintendo Switch за да се Префрлате

DEN 369.36

Од стока
check Во продавницата

Оваа налепница е направен од ПВЦ самолепливи, без остаток лепак, без воздушни меури во воздухот канал, и може да се лупено постојано.Кожата налепница е лесно да се држи и да се отстрани без да се грижиш за леплива остатоци.Оваа налепница има прецизни копчето дупки и заоблени ќошиња.Блиску до вашиот уред како кожата, конзола, справи и основа, со деликатна мат текстура, се врати на голи метал се чувствуваат.Налепници обезбеди раб до раб покривање на вашиот уред за да се обезбеди сеопфатна заштита и заштита на вашиот уред од прашина, гребнатини, и отпечатоци од прсти.(Забелешка : Погоден за Префрлување, се Префрлат лајт конзола за игри).Стилски и уникатен налепници може добро да декорирате вашиот уред и да се направи повеќе привлечна.Тоа е совршен подарок за пријатели, девојки, соседи, и членови на семејството кои играат игри на родендени, Денот на Вљубените, денот на Благодарноста, и на Божиќ.Големината на податоци е рачно мери под плочка, и грешката е во рок од 2-4cm е нормален феномен.Ако сте го купиле нашите производи игра конзола налепница, ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да ни e-mail.Ние ќе го стори тоа во рок од 24 часа.Да се реши тоа, ве молиме да бидат сигурни да се купи.Додаток структура : Двојно се справи со налепница + справи со поддршка на филмот + домаќин назад налепница + ТВ кутија предниот и задниот дел од филмот + ТВ кутија страна film This налепница е направен од ПВЦ самолепливи, без остаток лепак, без воздушни меури во воздухот канал, и може да се лупено постојано.Кожата налепница е лесно да се држи и да се отстрани без да се грижиш за леплива остатоци.Стилски и уникатен налепници може добро да декорирате вашиот уред и да се направи повеќе привлечна.Тоа е голем дар избор за пријатели и соседи играње игри, како подароци за празниците.Препорака : Избрише редовно со влажна крпа.

Вака можеби ќе ви се допадне..