• Свеж
САЛАТА ВИНОЖИТО Жените Тренингот Leggings со Џебови, Висока Waisted Клеча Доказ Стомак Контрола Јога Панталони
zoom_in

САЛАТА ВИНОЖИТО Жените Тренингот Leggings со Џебови, Висока Waisted Клеча Доказ Стомак Контрола Јога Панталони

DEN 551.76

Од стока
check Во продавницата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Машина За Миење.Тренингот Leggings за Жени : Чувствуваат сигурни и привлечни за време на вашиот испотени тренингот во овие висока waisted јога панталони со џебови. 4-начин на истегнување се пофали странични џебови се доволно голема за да го држите телефонот додека да ја добиете вашата протокот на.Во комбинација на удобност, квалитет и перформанси во речиси-совршени пропорции,овие разноврсна компресија leggings ќе биде вашиот прв избор за водење на errands, lounging околу куќата, и работат надвор.Cottony-мека и Влага-wicking : Мека и брусен ткаенини што ви дава нежно compressive се чувствувате додека го држите ќе се исуши, како што дишат, и држете го твојот поза, обезбедување на лесен и удобност заедно со пот апсорпција и влага wicking способности, но сепак не толку густа што ќе се чувствуваат ограничени или премногу жешка.САЛАТА ВИНОЖИТО leggings за жените функција ергономски flatlock шевовите за chafe-слободно движење,овозможувајќи за максимална удобност.Висока Waisted и Стомак Контрола : Овие атлетски leggings shapewears работи панталони помагаат да се подобри вашиот природен криви и да ви ги напика во совршена силуета.Високиот половината дизајн нуди стомак контрола корселе да се обезбеди непречено, безбедна, додворувања се вклопуваат и покажува надвор вашата убава фигура до совршенство, никогаш не копа во или лизгање надолу за време надолу куче во вашата следна vinyasa проток.Клеча-Доказ и 4-начин се Водат : сакаме не-види-преку салата leggings хулахопки кои прегратка само каде што ви треба.Рационализација задник дизајни се во согласност со вашите облини без чувство на премногу тесни, обезбедување на компресија, поддршка и максимална удобност.Се чувствуваат слободни да се изврши поголем предизвик претставува без никакви ограничувања, а потоа се кандидира на вашиот errands без да се менува во различен пар на панталони.Големината и Измијте Настава : Прибл. 26" inseam; Целосна должина.Ако сте меѓу големини, ние sugguest големината нагоре.Машина За Миење.Сува Станот.Ние гарантираме до 30 дена БЕСПЛАТЕН ВРАТИ.Стави овие јога leggings на вашата 'to-купи' листа ПОБРЗО.

Вака можеби ќе ви се допадне..