• Свеж
Складирање Полица, Shelving Единица Чување Полиците Организатор Рек Мулти Функција Ковано Железо Стои Полица Единици за Перење Купатило, Кујна Дневна Соба Провизии Пл
zoom_in

Складирање Полица, Shelving Единица Чување Полиците Организатор Рек Мулти Функција Ковано Железо Стои Полица Единици

DEN 952.08

Од стока
check Во продавницата

4 Здрав Нога Опфаќа : 4 носат-отпорни и здрав нога опфаќа заштитете го вашиот под од гребење; Прилагодливи не се лизга на дното нога подлога може да се ротира 1cm за да го прилагодите растојанието за заштита на подот од гребнатини и подобрување на стабилноста на нерамна подлога.Електростатско Сликарство Процес : Анти- 'рѓа мат боја површина, висока температура електростатско спреј сликарство процес, со текстура, дебели сликарство на површината, анти-' рѓа и носат-отпорни, таму не е проблем да се одржи на shelving единица во вашата кујна или купатило.Заштити Вас и Вашите лични Предмети : Криви пред рамка и врвот топката може да се заштити вас и вашите лични предмети, заштитна ограда на задната страна од долниот слој може подобро да се спречи објекти од паѓање, високо оптоварување на сила, добра цврстина, силен шок отпор способност, исто така лесно да се избрише надолу чисти.Висок квалитет на Железо Материјал : Користење на премиум железо материјал, солиден и издржливи, се спротивстави на гребнатини и абразија, еден?слој на мрежа може да носи тежината на 30kgr., силна и стабилна, производ големина : Прибл. 55x28x133cm / 21.7x11.0x52.4in.Применливи Место : Мултифункционален, тоа лесно може да се зголеми просторот за складирање во кујната, складирање на соба, перење соба, дневна соба, купатило, канцеларија или гаража.Функција : 1. Солиден и издржливи, груб материјал отпорен на гребнатини и абразија, и со еден слој на mesh може да издржи тежина од 30 кг, која е цврст и стабилен.2. На уникатен дизајн, криви пред рамка и врвот топката, и две заштитни огради зад долен слој може подобро да се спречи објекти од паѓање.3. Анти- 'рѓа (носат-отпорни) мат боја површина, со користење на висока температура електростатско спреј бои процес, со текстура, дебелина, боја на површината, анти-' рѓа и носат-отпорни.4. На мултифункционален структура може да го зголеми просторот за складирање на кујната, складирање на соба, перење соба, дневна соба, купатило, канцеларија или гаража.5. Прилагодливи не се лизга нога влошки, на дното нога подлога може да се ротира 1cm за да го прилагодите растојанието да се спречи гребнатини на земјата и подобрување на стабилноста кога земјата е нерамномерна.Спецификација : Предмет Тип : Складирање Rack Material : Iron Weight : Прибл. 5100g / 179.9 oz Product Големина : Прибл. 55x28x133cm / 21.7x11.0x52.4in How да се Користат : 1. Отвори пакетот и проверете дали производот е во добра состојба.2. Инсталирајте ги инструкциите и да се продолжи со инсталација.3. Заостри завртки и проверете дали тие се цврсти.Пакет Листата : 13 x Железо Pipe5 x Полица Layer2 x Горниот Bracket4 x Прилагодливи Нога Pad1 x Инсталација Завртка Kit1 x Manual Note : 1. Ве молиме овозможи 0-2 cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.3. Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека овој производ треба да се состави со себе.

Вака можеби ќе ви се допадне..