• Свеж
MEILUGANG 14Colors Замена Силикони Рака Одговара за LEMFO SG2 S20 Smart Watch Модни Додатоци Sweatproof Спорт Гума Види Бенд Рака Мажите се Види Рака (Бенд Боја : 3, Големина : S20)
zoom_in

MEILUGANG 14Colors Замена Силикони Рака Одговара за LEMFO SG2 S20 Smart Watch Модни Додатоци Sweatproof Спорт Гума

DEN 468.00

Од стока
check Во продавницата

Многу добра текстура, дебели, нема рѓа, нема оксидација.Се користат специјални алатки за да се прилагоди за да одговара на вашиот зглоб.Погоден за работа, слободен, забави, референци, перформанси, било слободно и специјални прилики.Многу high-end, особено погоден за бизнис места, лесно да одговара костуми и удобно облека.Лесно да се инсталира, погоден за повеќето рака на табови.На изработка е исклучителна и ќе не гребете површината на скапоцени часовници.Лесно да се инсталира, погоден за повеќето рака на табови.На изработка е исклучителна и ќе не гребете површината на скапоцени часовници.

Вака можеби ќе ви се допадне..