• Свеж
TYZK Микроскоп за Полнење Дијаметар 95 Mm Проѕирен Одбор Матирано, Круг Примерок Плоча Дебелина 4 Мм за Стерео Микроскоп Микроскоп Леќа Адаптери
zoom_in

TYZK Микроскоп за Полнење Дијаметар 95 Mm Проѕирен Одбор Матирано, Круг Примерок Плоча Дебелина 4 Мм за Стерео

DEN 474.48

Од стока
check Во продавницата

Материјал : Стакло.Двојно страни матирано стакло,мека осветлување.Дебелина : 4 mm.Тип На Производ : Микроскоп Стаклени Слајдови.Пакет : 1 PC.Дијаметар : 95 mm.Зголемување Сооднос : Примерок Фаза.Совршен микроскоп додатоци, таписерии изработка, може да се широко се користат во микроскоп.Со добра цврстина и стабилност.Можете да стигнат до нас во секое време за било прашање, а јас ќе достапна 24х7 да ви помогне, имаме добар ден.Забелешка : вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.

Вака можеби ќе ви се допадне..