• Свеж
Однапред Tabco ECC-1848-X Shelving Единица
zoom_in

Однапред Tabco ECC-1848-X Shelving Единица

DEN 8157.36

Од стока
check Во продавницата

Shelving Единица, жица, (4) полиците, (4) постови, 74" висока, 18" широк, 48" долго, хром финиш, се испраќаат unassembled When тоа е време да се движат брзо, Однапред Tabco ECC-1848-X Shelving Единица ќе помогне да одам на работа.Тоа е мора да се заврши со 4 полици за дополнителна погодност.Тоа, исто така, има Не casters.Веројатно својата најдобра особина, овој објект има капацитет од 3,200 lb.Оваа хром објект е 74 инчи висок и 48 инчи широка.

Вака можеби ќе ви се допадне..