• Свеж
Сончогледово Обновливи Leakproof Ручек Кутија, Торба Здрав Изолирана Кутија со Прилагодливи Рака Tote Кутија Сад Организаторот за на Училиште
zoom_in

Сончогледово Обновливи Leakproof Ручек Кутија, Торба Здрав Изолирана Кутија со Прилагодливи Рака Tote Кутија Сад

DEN 575.76

Од стока
check Во продавницата

На оброк торба е stitched цврсто, така што нема потреба да се грижите за крои дел кршење. Капацитет : 11 X 4.** Зошто да се избере нашиот Ноќ Ѕвезденото Небо ручек кеси? 1.Покрај тоа, таму е рефлективен лента на предниот џеб, тоа ја подобрува безбедноста на одење во текот на ноќта.05 инчи (L*W*H). 【Поголем Капацитет】големината на нашиот ручек торба 11 X 4.Можете да се подготват јадења и уживаат во здрава храна каде ќе оди — пешачење, патување, кампување, во салата за ручек на работа, излети, училиште, авантурите на плажа и риболов.На патент е мазна, и шевови на патент, исто така, е тесна, тоа не е лесно да се скрши.Што е најважно, таа е силна и не е лесно да пропадне, тоа ќе се заштити храна (сендвичи/чипови/колачи.Користете тешки метали патентите, високо-квалитетна термоизолација алуминиумска фолија во внатрешноста која обезбедува топлина/студ зачувување., тоа може да биде суспендиран за чистење директно.

Вака можеби ќе ви се допадне..