• Свеж
Vaxson 3-Пакет Анти Сино Светло Екран Заштитник, компатибилен со ROOLIY 1.3 Smart watch Smartwatch TPU Филм Заштитници Налепница [ Не Калено Стакло ]
zoom_in

Vaxson 3-Пакет Анти Сино Светло Екран Заштитник, компатибилен со ROOLIY 1.3 Smart watch Smartwatch TPU Филм Заштитници

DEN 732.00

Од стока
check Во продавницата

Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен филм е направен од флексибилни пластични.Сино Светло Филтер : UV400 заштита, анти-статички, ублажување на заморот на очите и да ви помогне да спиете подобро. 4 H цврстината ги штити вашиот екран од дневниот гребнатини, инциденти, и нормално знаци на истрошеност.Лекување технологија им овозможува на филмот за да се опорави од мали гребнатини во 48 часа.Балон-бесплатно, отпечатоци-бесплатно, прашина-отпорни.Не леплива остатоци кога отстранети.

Вака можеби ќе ви се допадне..