• Свеж
TYZK Микроскоп за Полнење 32 Mm Микроскоп Боја Филтер, Биолошки Microscopio Додатоци Дел Зелена Сина, Жолта Матирано Бела Микроскоп Леќа Адаптери (Боја : Жолта)
zoom_in

TYZK Микроскоп за Полнење 32 Mm Микроскоп Боја Филтер, Биолошки Microscopio Додатоци Дел Зелена Сина, Жолта Матирано

DEN 440.40

Од стока
check Во продавницата

Дијаметар : 32 мм.Дебелина : околу 1,5 мм.Боја : Бела (Матирано), или Зелена, или Сина или Жолта.Материјал : Стакло.Одговараат на Микроскоп : Биолошки микроскоп.Совршен микроскоп додатоци, таписерии изработка, може да се широко се користат во микроскоп.Со добра цврстина и стабилност.Можете да стигнат до нас во секое време за било прашање, а јас ќе достапна 24х7 да ви помогне, имаме добар ден.

Вака можеби ќе ви се допадне..