• Свеж
EuisdanAA 8pcs M6 Метрички Навој 10мм Должина Рамна Глава Филипс Вози Титаниум Завртка(8 piezas M6 Rosca métrica 10 mm де longitud Cabeza plana Филипс Tornillo де titanio
zoom_in

EuisdanAA 8pcs M6 Метрички Навој 10мм Должина Рамна Глава Филипс Вози Титаниум Завртка(8 piezas M6 Rosca métrica

DEN 287.76

Од стока
check Во продавницата

Име на производ : Титаниум Завртки; Пакет Содржина : 8pcs x Титаниум Завртки; Главна Боја : Сребро Сива.Материјал : Титаниум Gr2; Тежина : 13g; Глава Тип : Рамна Глава.Се вози Тип : Филипс Диск; Стандард : DIN965; Конец Тип : Метрички Навој.Тема Кол : M6; Вкупна Должина : 10мм / 0.39"(Diámetro del hilo : M6; Longitud вкупно : 10 mm / 0,39".Тема на Теренот : 1mm; Глава Кол : 11.2 mm / 0.44"(Пасо де rosca : 1 мм; Diámetro де ла cabeza : 11,2 мм / 0,44".Euisdan AA 8pcs M6 Метрички Навој 10мм Должина Рамна Глава Филипс Вози Титаниум Screw GR2 се широко се користи во?висока еластичност штанцување делови и отпорен на корозија структурни делови.Направени од?индустриски TA2 чист титаниум/GR2 со добра отпорност на корозија и сеопфатен механички својства.Титаниум Завртка се широко се применуваат во anodizing, хемиски електролиза, металургија, разменувачи на топлина, индустриски цевки, итн.Опис на Spanish8 piezas M6 Rosca métrica 10 mm де longitud Cabeza plana Филипс Tornillo де titanio Nombre del producto : Tornillo де titanio; Contenido del paquete : 8 piezas x tornillo де titanio; Боја на директорот : gris plateado Material : titanio Gr2; Peso : 13 g; Tipo де cabeza : cabeza plana Tipo de unidad : Unidad Филипс; Estándar : DIN965; Tipo де hilo : hilo métrico Diámetro del hilo : M6; Longitud вкупно : 10 mm / 0,39"Пасо де rosca : 1 мм; Diámetro де ла cabeza : 11,2 мм / 0,44".

Вака можеби ќе ви се допадне..