• Свеж
JUSTJUNMIN Бања Хардвер Црна Крпа Прстен и Тоалетна Хартија Носителот Нерѓосувачки Челик Бања Рака Крпа Носителот Крпа Крпа Полици за Бања (Боја : Црна)
zoom_in

JUSTJUNMIN Бања Хардвер Црна Крпа Прстен и Тоалетна Хартија Носителот Нерѓосувачки Челик Бања Рака Крпа Носителот

DEN 1852.80

Од стока
check Во продавницата

Држи вашиот крпи суви и чисти, совршен за чување на вашиот крпи, бања крпи и облека организирани во бањата или кујната.Овој простор за заштеда на крпа решетката е апсолутно мора да се има за која било мала бања, бидејќи тоа не заземаат простор, тоа ви дава повеќе!.Крпа решетката се направени од издржлив материјал, издржлив(Овој производ само вклучува Крпа рек продаваат на сликата).крпа решетката е погодно место за чување на крпи, лесен за пристап.Силна носивоста,база има силна носивоста и не е лесно да се навалите.Оваа крпа решетката има мазни линии и здрав структура.Држи вашиот крпи суви и чисти, совршен за чување на вашиот крпи, бања крпи и облека организирани во бањата или кујната.Овој простор за заштеда на крпа решетката е апсолутно мора да се има за која било мала бања, бидејќи тоа не заземаат простор, тоа ви дава повеќе!Боја : Black Material : Нерѓосувачки steel Package Содржина : 1 x крпа ring1 x крпа rack1 торба инсталација на пакетот.

Вака можеби ќе ви се допадне..