• Свеж
Мелница-Max IC & Компонента Sockets СТАНДАРДЕН ПРИКЛУЧОК НАСЛОВОТ (Пакување од 50)
zoom_in

Мелница-Max IC & Компонента Sockets СТАНДАРДЕН ПРИКЛУЧОК НАСЛОВОТ (Пакување од 50)

DEN 5464.80

Од стока
check Во продавницата

Производителот : Мелница-Макс.Rohs_Mouser : Ro HS Согласност.Производ : НАТОПИ / SIP штекерите (подножјата).Number Of Positions : 9 Место.Number Of Rows : 1 Ред.Спецификации : Производител : Мелница-Max Rohs_Mouser : Ro HS Compliant Product : НАТОПИ / SIP Sockets Number Of Positions : 9 Position Number Of Rows : 1 Row Type : Директно Приклучоци, Еден Ред Strips Pitch : 2.54 mm Termination Style : Solder Contact Plating : Gold Minimum Operating Temperature : - 55 CMaximum Operating Temperature : + 125 CPackaging : Bulk Current Rating : 4.5 AHousing Material : Полиестер (ДСП)на Брендот : Мелница-Max Contact Material : Beryllium Бакар Alloy Lead Length : 3 mm Mounting Style : Преку Hole Product Type : IC & Компонента Sockets Standard Pack Qty : 22 Subcategory : IC & Компонента штекерите (подножјата).

Вака можеби ќе ви се допадне..