• Свеж
Детска фудбалска цел фудбал цели за дворот 2 во 1 Кошарка Рек Преносни Фудбал Портата Пластични Играчки Преносни Фудбалски Гол, Децата на Отворено Спортски Фудбалс?
zoom_in

Детска фудбалска цел фудбал цели за дворот 2 во 1 Кошарка Рек Преносни Фудбал Портата Пластични Играчки Преносни

DEN 453.60

Од стока
check Во продавницата

Материјал : Високо квалитетен материјал,зелена и заштита на животната средина,цврста и стабилна,не е лесно да се скрши.Издржливи, преносни и лесни,карактеристичен дизајн се појавува и далеку набори во секунди.Супер грубост,безбедност и стабилност,лесен за чување.Идеален за судот, трева, и трева, на терен или во вашиот двор, внатрешна и надворешна превземање игри, практика вежби, и мастеринг додавање и техника на снимање.Service : Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас!Ние се обидуваме да се вратам на вас во рок од 24 часа!.Фудбал Подароци За Boys Packing листата : Деца Фудбал Мрежи x 1 Note : 1. Поради разликите во стрелаштво светла,монитори,и личното разбирање на бои,може да биде благо боја разлики помеѓу фото и вистинскиот објект.На крајот,на вистинскиот објект ќе преовладува.2. Ве молиме овозможи мерење на отстапување се должи на рачно мерење.【Топло совети】✓ Поради прирачник за мерење, производот грешка е 1 до 3cm, во зависност од вистински производ.✓ Поради различни резолуции на екранот, осветлување има различни бои, а производот има одредена боја разлика.✓ 24 часа онлајн услуга : Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, нашите искусни услуги на клиентите тим ќе одговори во рок од 24 часа.

Вака можеби ќе ви се допадне..