• Свеж
Akro-Mils 30265 AkroBins Пластични Складирање Бин Виси Редење Контејнери, (18-Инчен x 8.25-Инчен x 9-Инчен), Јасно, (6-Pack)
zoom_in

Akro-Mils 30265 AkroBins Пластични Складирање Бин Виси Редење Контејнери, (18-Инчен x 8.25-Инчен x 9-Инчен), Јасно,

DEN 6028.80

Од стока
check Во продавницата

СКЛАДИРАЊЕ БИН ДИМЕНЗИИ - Надвор (18-Инчен x 8-1/4-Инчен x 9-Инчен), во Внатрешноста (17-1/8-Инчен x 6-3/4-Инчен x 8-1/4-Инчен) – Случајот на 6. ТЕШКИ - Овие кутии за складирање се направени со еден-парче индустриска сила пластични изградба и се ' рѓа, вода и корозија-доказ.ОДЛИЧНО ЗА– Организирање на училници, гаража, игра области, играчка складирање, болница снабдување соби, и многу повеќе – До 60 фунти капацитет оценка.ОРГАНИЗИРАЊЕ на ВАШИОТ ПЛАКАР – Обновите вашата гардероба плакар и складирање со Akro Bins; идеален кантите за плакарот организација и облека за складирање, со редење функционалност за да се зачува простор.ЗАДРЖИ СВЕЖА ХРАНА – Фрижидер организатор кантите ви овозможи да видите и да најде сите ваши овошје и зеленчук за да направите оброк првично лесно и да се избегне произведуваат од нивно расипување во вреќи.СОВРШЕН ЗА PANTRIES – Организира конзервирана стоки и отстрани провизии нередот од страна на сортирање не-perishables во чување на кутии.ПЛАСТОВИДНО - Иста големина на кутии може да бидат наредени еден на друг, чување простор, истовремено овозможувајќи пристап до бин содржина.Почетниот Edit поделени фрижидер фиоки.Играчка организаторите и складирање.Тешки-должност Akro Bins ви помогне да ги организирате сè од workbench во еден автомобил гаража до полн магацин на делови.Било работа големи или мали.Претворете го вашиот неуредна простор во организирана, ефикасна работа област.Магацинот кутии внатре во кабинетите или во плакари да се организира содржината.Висат кантите за Akro-Mils louvered панели или шини да се ослободи работна маса или полица простор.Корал оние играчка тули или фигури.Продавница грицки или провизии предмети.Продавница и прикажување на хардвер за лесен пристап.Совршен за во болница снабдување соби.Се создаде две-bin Kanban систем за да се осигура дека вие никогаш не снема на резерви.Се прилагодите бин со факултативниот dividers да се создаде совршено решение за вашата складирање проблем.Карта на акции етикета на сопствениците да се вклопи во внатрешноста на етикетата област се продава одделно.

Вака можеби ќе ви се допадне..