• Свеж
Baluue 2 Листови Животински Модел Тоалет Седиште Decals Бања Ѕид Оркестарот Водоотпорен Тоалет Decals
zoom_in

Baluue 2 Листови Животински Модел Тоалет Седиште Decals Бања Ѕид Оркестарот Водоотпорен Тоалет Decals

DEN 1672.80

Од стока
check Во продавницата

Налепници се направени од материјал, може да биде директно вметнат без алатки и лепак.Тоа може да се залепи на било чиста, сува, не-текстура мазни површини, како што се ѕидови, прозорци, плочки, итн.Ако го користиме на правилен начин, оваа skirting ѕид налепница може да трае долго време без пилинг, брчки, или исчезнува.Совршен за тоалет капак оркестарот, вашето семејство ќе навиваат за оваа атрактивна decal.Оваа decal, исто така, совршен за да ги красат бебе бебе соба, детска соба, трпезарија, ходникот, заводот.Description Made на материјал, светла и колоритна, лесно да лупам и стап, отстранлив, и водоотпорен.Само излупете ги исклучи внимателно и држи ги на мазна, чиста, сува, и прашина на површините со вашите раце.Користење на ова животно decals да ги красат тоалетот за да се направи вашиот дом уникатен.Карактеристики - Боја : Како Што Е Прикажано.- Материјал : ПВЦ - Големина : 30.00 X20.00 X0.20 cm/ 11.79 X7.86 X0.08 инч.- Налепници се направени од материјал, може да биде директно вметнат без алатки и лепак. - Тоа може да се залепи на било чиста, сува, не-текстура мазни површини, како што се ѕидови, прозорци, плочки, итн.- Ако го користиме на правилен начин, оваа skirting ѕид налепница може да трае долго време без пилинг, брчки, или исчезнува.- Совршен за тоалет капак оркестарот, вашето семејство ќе навиваат за оваа атрактивна decal. - Ова decal, исто така, совршен за да ги красат бебе бебе соба, детска соба, трпезарија, ходникот, заводот.Пакет Including2 Листови x Налепници.

Вака можеби ќе ви се допадне..