• Свеж
KEILEOHO 3 Пакети Поли Плетен Леб Кошеви на 12 Инчен, рачно изработени Ткаени Провизии Организатор, Tabletop Храна Служат Кошеви за Овошје, Зеленчук и Овошје, Ресторан, Хотел
zoom_in

KEILEOHO 3 Пакети Поли Плетен Леб Кошеви на 12 Инчен, рачно изработени Ткаени Провизии Организатор, Tabletop Храна

DEN 443.76

Од стока
check Во продавницата

БЕЗБЕДНА, ЗДРАВА & ИЗДРЖЛИВИ МАТЕРИЈАЛИ – Направени од храна одделение PP материјал, нашите плетен кошеви се безбедни и здрави, совршен за доделување & организирање исхрана, како што се леб, овошје, зеленчук и овошје.Благодарение на долготрајни PP материјал, нашите поли-плетен кошеви се изградија-да трае.ЦВРСТАТА СТРУКТУРА и ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ – 100% рачно изработени од издржлив полипропилен жици, овие леб служат кошеви се цврсто и sturdily ткиво и ќе не е лесно да се олабават или да биде прекината.За разлика од чисто природни растителни материјали, PP материјал нема да мувла и е микробранова & машина за миење садови безбедно, што го прави многу полесно чистење.СМИСЛА НА ДИЗАЈН - Нашите Плетен Кошеви има смисла за дизајн.Нејзините надворешниот изглед е концизен, на линија структура е мазна.Во исто време кошеви е многу практична.Затоа, оваа кошница е сакан од многу луѓе.РАЗНОВРСНА ПЛЕТЕН ORGINIZING КОШЕВИ – ова се не само храна служат кошеви за леб, зеленчук и овошје, тие исто така може да послужи многу добро како на организаторите за други продукти како бебе играчки, laundries, ќебиња, пешкири, канцелариски материјали и козметички производи.Тие се исто така совршени за ставање во полици, фиоки и кабинети за чување на малите нешта.ГРИЖЕТЕ се-СЛОБОДЕН ШОПИНГ – ве Молиме проверете пакет содржина што сте го добиле на производот.Во KEILEOHO, ние ќе се фокусираме на квалитетот на производот и вредноста на шопинг искуство на нашите клиенти високо.Секој производ купен од нас доаѓа со 24/7 пријателски услуги на клиентите.Секогаш кога имате некое прашање, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!.KEILEOHO Поли-Плетен Ткаени Кошница – Идеална храна организирање и стилски дома décor опција за секое семејство!Тие не се само леб служат на генерализирање, но, исто така, служи и како провизии, полица и кабинетот на организаторите. >>>ЗОШТО ДА ИЗБЕРЕТЕ KEILEOHO ПЛЕТЕН КОШНИЦИ? [100% Безбедно и Здрава Гарантира] Направен од високо-квалитетни PP жици, овие леб кошеви се здрави и безбедни за чување и послужување на храна како зеленчук, овошје и закуски.Можете да ги користите со доверба! [Рачно изработени Цврстата Структура] Цврсто handwoven структура е здрав и нема лесно да се скрши или да се олабави.Тоа е исто така лесно да се чисти за тоа е микробранова печка и машина за миење садови безбедно. [Пакување од 3] Постојат 3 леб кошеви во пакет, можете да ги користите за различни намени како чување на храна, бебе играчки, ќебиња, перење или мали објекти. >>>СПЕЦИФИКАЦИИ : Материјал : Храна-одделение PP Материјал Mesurements : 11.8x7.8x2.7inch Боја : Мед Браун >>>ПАКЕТ СОДРЖИНА : 3 x Поли-Плетен Кошеви Да се знае повеќе за производот, пакување и политика на враќање, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Се надевам дека ќе има одлична шопинг искуство!.

Вака можеби ќе ви се допадне..