• Свеж
Casetego Компатибилен со Галакси A10E Случај,Не за Галакси A10 или A10S,Флорални Три Слој Тешки Здрав Shockproof со Полно Тело, Заштитна Маска Случај за Samsung Галакси A10E,Сина Цвет
zoom_in

Casetego Компатибилен со Галакси A10E Случај,Не за Галакси A10 или A10S,Флорални Три Слој Тешки Здрав Shockproof

DEN 239.52

Од стока
check Во продавницата

Специјално дизајнирани за Samsung Галакси A10 E Случај Случај,Не за Галакси A10.Ве молиме Имајте на ум : Овој случај доаѓа Без екран заштитник.Флорален шарени цвет дизајн е детално ја одбрале за девојки и жени,го прави вашиот телефон гламурозна и модерен. 3 во 1 дизајн : пластични задниот поклопец + пластичен браник + силикони внатрешна рамка максимална заштита на вашиот телефон од капка и нула заштита.Екран & Камера Заштита : Покрена усна за екранот и леќа ќе го заштити вашиот екран и камера.Прецизни се намали и дизајн : лесен пристап до сите порти, сензори, звучници, камери и сите карактеристики. 3 во 1 Хибрид Дизајн Овој 3 во 1 shockproof случај е направен од Хард PC покриено со Мек Силикон.Меки силиконски внатрешна случај цврсто костец на вашиот телефон додека се апсорбира шоковите и испакнатините.Едноставна snap-за дизајн поликарбонат хард-школка случај совршено безбеден вашиот уред и лесен пристап до сите копчиња, сензори, и пристаништа.Пакет : 1x Casetego случај за Samsung Галакси A10 E ве Молиме Имајте во предвид : Додаток само, телефонот не се вклучени Како да го инсталирате? 1.Стави вашиот телефон во внатрешноста на силиконски слој случај. 2.Стави на силиконски слој случај во задниот поклопец 3.Snap на пластичен браник на силиконски задниот поклопец.

Вака можеби ќе ви се допадне..