• Свеж
ZHEYANG Деца Фудбал Цел Фудбал Цели за Дворот Преносни Фудбалски Цел Мал Фудбал Цел Рамка Брзо Поставување Спортска Опрема М-G0611(Боја:Бела;Димензии:120x35x80cm)
zoom_in

ZHEYANG Деца Фудбал Цел Фудбал Цели за Дворот Преносни Фудбалски Цел Мал Фудбал Цел Рамка Брзо Поставување Спортска

DEN 2176.80

Од стока
check Во продавницата

Децата Преносни : Тој може да го носат на неговото рамо во вашата локална парк, игралишта, училиштето, и сите други внатрешна и надворешна активност сајтови,исто така, може да се вклопат во вашиот автомобил багажникот.Одличен Подарок за Деца : До Фудбалски Цел за Деца, многу лесно да се постави и да се свитка нагоре, дури и за старите дете, совршен за вашите деца да го направите на дневна дворот фудбалски вештини пракса во секое време.Голема Големина Цел Да се Добијат Деца се Движат : одлична спортска опрема да имате во вашиот двор за да се добие вашите деца да вежбате и да се држат настрана од компјутери и мобилни телефони,држи во секакви временски услови,го оставиме тоа на вашиот двор и да почне да игра секогаш кога ќе сакате.Идеален за судот, трева, и трева, на терен или во вашиот двор, внатрешна и надворешна превземање игри, практика вежби, и мастеринг додавање и техника на снимање.Мулти-функционален Фудбалски Цел : Постојат целните области за практикување попрецизно снимки, во голема мера се подобри децата топката контрола способност и инспирира своите фудбалски интерес.Фудбал Подароци За Boys Specifications : Големина : 120x35x80cm Material : metal Package Вклучува : 1 x Преносни Фудбал Goal Note : 1. Поради прикаже разликите, мало боја разлики може да се случи.2. Поради фактори како што мерење алатки и методи, не може да биде мала грешки во производ димензии.3. На декор елементи не се вклучени во пакет.【Топло совети】 ✓ Поради прирачник за мерење, производот грешка е 1 до 3cm, во зависност од вистински производ. ✓ Поради различни резолуции на екранот, осветлување има различни бои, а производот има одредена боја разлика. ✓ 24 часа онлајн услуга : Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, нашите искусни услуги на клиентите тим ќе одговори во рок од 24 часа.

Вака можеби ќе ви се допадне..