• Свеж
КООРДИНАТОР Патување Четка за заби Купот на Четкање Првенство Удобен Дом Патување може да се земе Чаши на Миење Чаши Креативни Бела
zoom_in

КООРДИНАТОР Патување Четка за заби Купот на Четкање Првенство Удобен Дом Патување може да се земе Чаши на Миење

DEN 609.60

Од стока
check Во продавницата

Патување Четка за заби Купот на Четкање Првенство Удобен дом патување мулти-цел собирање првенство мие чаша.Лесно да се отвори, поврзување прстен двоен слој за дизајн, елегантни купот на устата не burrs, без уста повреда.На мат површина е не се лизга и да се чувствувате добро.Лесно да се чисти, купот на телото на дамки може да биде лесно печете off.Предмети кои не се лесно да се распрснат.Четка за заби првенство, патување првенство боја : пченица бар розова, круг пченица сина, коло зелена пченица, коло зелена пченица, коло зелена пченица, круг пченица беж, креативни бела, креативни розова, креативни сива можат да се применат на толпата : универзален материјал : пластика.

Вака можеби ќе ви се допадне..