• Свеж
DANSHILONG 30/40Pcs М3 М4 TM Завртки Крстот Решетка Печурки Главата на Завртката Црна Позлатен Електронски Јаглероден Челик Samll Завртки (Боја : 20mm, Големина : M3 40pcs)
zoom_in

DANSHILONG 30/40Pcs М3 М4 TM Завртки Крстот Решетка Печурки Главата на Завртката Црна Позлатен Електронски Јаглероден

DEN 657.60

Од стока
check Во продавницата

Материјали : Дрво.Завртка Тип : Дрвени Завртки.Материјал : Cartbon Челик.Оперативен режим : Рака завртка.Примена : Електронска опрема, Машини,Домот, Мебел.Димензии : M3*4 Drive Стил : Phillips Head Стил : Truss Package : Под 50 Pcs Item Име : TM Screw Color : Blacck Surface : Црна Plated Model Број : DH-TMIf имате какви било прашања или проблеми по купувањето, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви даде задоволителен одговор како е можно поскоро.

Вака можеби ќе ви се допадне..