• Свеж
Елегантни ' e Микрофибер Коса Заврши - Ултра Абсорбента и Мека, Спа-Квалитет, Анти-Frizz Turban Пресврт Косата со Крпа, го Намалува Време на Сушење од 50% за Здрава Коса... (Син
zoom_in

Елегантни ' e Микрофибер Коса Заврши - Ултра Абсорбента и Мека, Спа-Квалитет, Анти-Frizz Turban Пресврт Косата

DEN 360.00

Од стока
check Во продавницата

Го намалува време на сушење од 50%.Нашите Елегантни ' e Микрофибер Коса Заврши нежно суши вашата коса намалување frizz, оставајќи вашата коса подготвени да стил.Мулти-задача додека облечен во Елегантен ' e коса заврши за да се намали вашиот подготвува време.Изработени од 85% Полиестер 15% Polyamide.

Вака можеби ќе ви се допадне..