• Свеж
iplusmile 50pcs Примерок Колекција Брисеви за Еднократна употреба Грлото Брис Собираат Брисеви Oropharyngeal Примерок Колекција Брисеви Стоматолошки Орален Носната Брисеви з?
zoom_in

iplusmile 50pcs Примерок Колекција Брисеви за Еднократна употреба Грлото Брис Собираат Брисеви Oropharyngeal Примерок

DEN 405.60

Од стока
check Во продавницата

Совршена изведба ќе ви даде одличен употреба искуство.Овие брисеви се користи за оралното земање на примероци за тестирање.Се применува за болниците или други професионални тестирање институции.За еднократна употреба, не може да се избегне вкрстена - инфекција, но исто така да заштедат време за чистење.Поединечно спакувана, обезбеди безбедност, хигиена и лесен пристап.Собираат главата ја подобрува комфорот и ќе не натера луѓето да се чувствуваат непријатно.Опис на Овој свет е во посебен период.Секој треба да биде одговорен за тестирање на грлото брисеви.Ова нема да се осигура вашата безбедност, но исто така се одговорни за другите.Нашите грлото брис за полнење може да ги задоволи вашите потреби.Карактеристики - Боја Како што е прикажано - Материјал Собираат Големина на 15. 50 X0. 80 X0. 80см 6. 09 X0. 31 X0. 31 инчен - Собираат главата ја подобрува комфорот и ќе не натера луѓето да се чувствуваат непријатно.- Поединечно спакувана, обезбеди безбедност, хигиена и лесен за пристап.- Овие брисеви се користи за оралното земање на примероци за тестирање.Се применува за болниците или други професионални тестирање институции.- За еднократна употреба, не може да се избегне вкрстена - инфекција, но исто така да заштедат време за чистење.- Совршена изведба ќе ви даде одличен употреба искуство.Пакет Вклучувајќи 50 x Примерок Колекција Брисеви.

Вака можеби ќе ви се допадне..