• Свеж
Eutecado 4 ПАРЧИЊА Елка Ѕид Decals Среќен Божиќ Letterings Налепници за на Ѕид Прозорец и Врата, Отстранлив Уметност Мурали Божиќ Партија Декорации
zoom_in

Eutecado 4 ПАРЧИЊА Елка Ѕид Decals Среќен Божиќ Letterings Налепници за на Ѕид Прозорец и Врата, Отстранлив Уметност

DEN 215.52

Од стока
check Во продавницата

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.ПРЕГЛЕД : Креативни Божиќ Дрво ѕид decals, имајте на ум погодни само за ѕид, но, исто така, прозорци, врати, мебел.Ви посакуваме среќен божиќ и среќна нова година letterings дизајн, креирање среќна атмосфера, неверојатни празнувања украси. 22.6" x 16.7".ДЕКОРАЦИЈА СЦЕНИ : Овој Среќен Божиќ ѕид decal е погодна за декорација на вашата спална соба, дневна соба или детска соба, и, исто така, совршен за врати, прозорци.Добар партнер за недостатоци ѕид, покривање на оштетениот дел на ѕидот.ЛЕСНО е ДА се ДРЖИ И да КОРА : Само лепило, само се држи на мазна, рамна, сува и прашина слободен простор на вашиот ѕид без алатки.Не леплива остатоци, и не треба да се грижите за оштетување на ѕидот на бои.ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ МАТЕРИЈАЛ : Оваа елка ѕид decal е направен од висок квалитет на винил, нема загадувањето на животната средина во текот на производството.Нема посебен мирис, како и други декорација материјали, многу безбедно за вашето семејство.ИЗДРЖЛИВИ ДОМА ДЕКОР : Водоотпорен и самолепливи ѕид decal, дали таа е сува или влажна простор, тоа нема да падне лесно.Бојата на моделот, исто така може да трае долго време, трајни домашна декорација.Eutecado Божиќ Ѕид Decals, 4 ПАРЧИЊА Letterings Среќен Божиќ Налепници за на Ѕид и Прозорец【Спецификација】Заврши Големина : 22.6" x 16.7" / 57.6 cm x 42.5 cm Material : Еко-пријателски Само Лепило Vinyl Package : Пакет во Тек【Карактеристики】Високо Квалитетен Материјал : Repositionable и лесно да се отстрани, без леплива остатоци, безбедни за ѕидови.Лесен за Инсталација : Само кора оваа деликатна ѕид decal од поддршка, и се држи на ѕидот.Широко се Користи : Не само за ѕид декорација, но, исто така, совршен за чистење на површината на плочки, стакло, мебел, па дури и фрижидер.【Инструкции】се Обезбеди површина е мазна и сува, без пепел и маснотии, не се држи на груб или нерамна површина.Стап според моделот слика која ние обезбеди, или DIY во твоето срце.Ако сте загрижени дека на ѕидот decal ќе падне, можете да користите удар фен за да се поправи на decal цврсто во ниска температура.➤ Notices Thanks за купување Eutecado производи!Имаме за цел да им обезбедиме на нашите клиенти со високо квалитетни и безбедни ѕид налепници!Ако најдете било каква штета на ѕидот decals, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви обезбедиме со 100% задоволително решение.Сакате да имате добар шопинг искуство!.

Вака можеби ќе ви се допадне..