• Свеж
Denman D4 9-Ред Styler Црна/ Сина Иглички
zoom_in

Denman D4 9-Ред Styler Црна/ Сина Иглички

DEN 959.76

Од стока
check Во продавницата

9 РЕД STYLER : Големи 9 Ред Оригинални Styler е исконски Denman D4 четка.Идеален за средни до подолг должина на косата.Црна/сина боја шема со црна справи со сина и игли.Со 9 редови на извајани круг заврши најлон игли, оваа половина круг hairbrush е ефикасен во одвојува, се формира и да дефинирате влажни кадрици.УДОБНОСТА & РАМНОТЕЖА : Ова Denman четка е дизајниран со удобност и рамнотежа во умот со своите лесно да се одржи справи, што го прави удобно во рака и ги следи контурите на главата.Оваа detangling hairbrush е ефикасен во одвојува, се формира и да дефинирате влажни кадрици.НЕ ФАТИ ИЛИ ВЛЕЧЕТЕ : Ова Denman четка има 9 редови на совршено мазна, круг заврши иглички кои се намалуваат го фати или да се повлечете во косата, што го прави идеален за коса зацврстување четка.Како црна и сина коса четка, ова е совршен стајлинг алатка за било берберот, стилист или home корисник.СТИЛОТ, ФОРМАТА & ДЕФИНИРА : крајната и мулти функционални hairbrush за detangling, удар сушење, стил и мазнење на косата.На Denman D4 вклучува познатиот половина круг подлога за да се обезбеди максимална контрола и контрола за време на удар на сушење.Совршен за израмнување, обликување и полирање на косата.Идеален за дефинирање влажни кадрици, правејќи го овој совршен кадрава hairbrush за жените.Со својата црна и сина боја шема, ова е популарен избор како мажите hairbrush.ОПТИМАЛНА КОНТРОЛА & КОНТРОЛА : единствена редови pin шема на D4 Оригинални Styler 9 Ред, овозможува контролирана стил, оптимална потпора и максимална тензија.Со навивам дефиницијата на ум, ова е совршено кадрава коса четка за дефинирање на влажни кадрици.Со 9 редови на извајани круг заврши најлон игли, овие detangle коса, четки се ефикасни во одвојува, се формира и да дефинирате влажни кадрици.Нашите исконски стил четка се зголеми за оние кои се благословени со волумен и должина.Нашата единствена извајани иглички реализација на крајната во контролирани од обликување и физички навивам дефиниција.Она што не го направи?Дефинитивен hairbrush, на D4 стилови, форми, се дефинира кадрици, detangles и smooths на косата.Ние сме зголемување на бројот на нашите извајани копчиња, така што може да обликот, стилот или detangle обемна или долга коса со леснотија.Што е тоа најдобро за?Стилови бараат контрола & дефинирање влажни кадрици, како тоа функционира?Извајани круг-заврши најлон иглички посебна форма на косата и да го дефинирате кадрици кога косата е влажна и девет редови на пиновите и поголеми главата прими повеќе обемна или повеќе коса и да се обезбеди зголемена контрола и напнатост стил рабовите на половина-тркалезна четка да се создаде тензија при обликувањето на косата за време на Удар-Стил, уникатен pin моделот обезбедува достави дополнителна контрола и напнатост совршен за : контролирана стил detangling влажна и сува коса издвојување и дефинирање влажни кадрици sculpting и стилизирање на косата удар-сушење & Удар-Стил мазнење стилизирана, директно фризури бара потпора, тензија и контрола на производот за нега и карактеристики : Измијте се со топла, сапуница вода.Исплакнете ги и оставете да се исуши подалеку од директна топлина и сончева светлина.Отстрани губат косата од четка со чешел може да се користи со коса-фен сјаен финиш.

Вака можеби ќе ви се допадне..