• Свеж
LYXMOEY Деца Преголеми Ќебе Качулка Симпатична Животно Sherpa Руно погоден за носене Ќебиња Дуксери за Децата, Тинејџерите Меки Маскирани Sweatshirt Шарени Меур
zoom_in

LYXMOEY Деца Преголеми Ќебе Качулка Симпатична Животно Sherpa Руно погоден за носене Ќебиња Дуксери за Децата,

DEN 719.76

Од стока
check Во продавницата

Изненадувачки топлина : Со ова ќебе sweatshirt, вашето дете може да се каже збогум на ладно.Бидејќи нашиот качулка ќебе е направен од супер мек фланелен боксери, тоа обезбедува топлина за дете додека да им се овозможи на детето да се чувствуваат слободни.Големината детали : ќебе качулка е погоден за деца на возраст од 6-14. Тоа е стилски, топло, удобно и издржливи.Децата стил должина : 29.5 инчи, ширина : 27.5 инчи.Удобно худ дизајн : Овој голем ќебе sweatshirt има голем хауба да се задржи вашето дете главата топли кога легнал.Длабоки џебови може да се сместат додатоци и направи, и да ја задржите вашите деца раце топли на сите времиња.Мултифункционален употреба : Овој голем качулка ќебе е-мора да има за уживање среќен часа.Тоа е многу погоден за гледање ТВ, читање, спиење или било кампување или активности на отворено дома.Совршен подарок : На маскирани ќебиња се многу погодни за роденден подароци, денот на Благодарноста подароци, Божиќ подароци, Новата Година и сите празник подароци.Оваа маскирани џемпер ќе донесе неограничен топлината и љубовта на своите деца.Оваа децата ќебе качулка има голем хауба, пространа пред џебови и една големина за да се задоволат потребите на децата на возраст од 6-14. Многу погодна за внатрешна и надворешна употреба, погоден за гледање ТЕЛЕВИЗИЈА дома, читање книги, спиење, кампување, патување, и др.Погоден за носене маскирани ќебиња палта донесе удобност и топлина на вашето дете.Прошетка со вашиот child Your детето може да го носат овој маскирани ќебе за активности на отворено или пешачење низ дома.Супер soft This супер висок квалитет ќебе дуксери донесе луксузен искуство на вашето дете, со кожен пријатели во супер меки материјали.Целосна coverage Never слајд во текот на ќебе или пак да биде воодушевен од студената правец на вашето дете назад!Една големина е погодна за тинејџери и деца на возраст од 6-14 Не грижете се за големината, само изберете шема за да се добие утеха!Ова е исклучително интимна подарок за вашето дете, за родендени, празници или само затоа што сакате да им даде на вашето дете погоден за носене прегратка.Постојат многу стилови за да изберете од, ова ќебе качулка може да се изрази "те сакам" на вашето дете, и тоа ќе ви донесе инстант насмевка.Перење водич : Машина перат, рака мие, лесно да се грижи, нема белење.

Вака можеби ќе ви се допадне..