• Свеж
YOHOYOHA Жените Јога Панталони Плус Големина Дише Мрежа Splice Стомак Контрола Најдобри Долго Тренингот Фитнес Панталони за 4 Начин се Водат
zoom_in

YOHOYOHA Жените Јога Панталони Плус Големина Дише Мрежа Splice Стомак Контрола Најдобри Долго Тренингот Фитнес

DEN 479.76

Од стока
check Во продавницата

88% Полиестер, 12% Spandex.Увезени.Еластична затворање.Рака Мие Само. 【СТАНДАРД АМЕРИКАНСКИ ГОЛЕМИНА】XL големина е премногу мал,ве молиме да се биде внимателен да се направи избор. 【СТРАНИЧНИ ЏЕБОВИ】 : Погодно телефон џеб (avaliable за 4",4.7",5",5.5" телефон)ги прави овие високи половината тренингот панталони повеќе интимни кога ќе одиме на кучето, работат надвор во салата, итн. 【ВИСОКА ПОЛОВИНАТА & СТОМАК КОНТРОЛА ДИЗАЈН】 : Кој висок пораст и стомак контрола, најдобри долго leggings совршено го обликуваат вашиот криви и да се насочат на вашиот облик.Исто така, може да совршено работата како облик-се носат. 【HIGH-TECH МАТЕРИЈАЛИ】бараме најдобрите материјали за јога панталони.Не видам-преку, Анти-Pilling отпор,Ниту избледи,Лесни за нега,Влага-wicking, Дише и Еластичен материјал обезбедува целосна покриеност - Совршени за јога, вежби, фитнес, било кој тип на тренингот, или секојдневна употреба. 【СПЕЦИЈАЛИЗИРАНИОТ ЈОГА БРЕНД】да Се биде професионален јога облека бренд за повеќе од 10 години, ние сме милиони продадени на парови на activewear – Приклучат на жените насекаде кои веќе сте го откриле неверојатни изгледаат и се чувствуваат нашите производи.YOHOYOHA – онлајн плус големина на облека и начин на живот продавница.YOHOYOHA е бренд кој е основан врз идејата за создавање прифатлива и модерен плус големина на облека за жени од сите возрасти и фитнес нивоа.Ние се залагаат за сите телесни типови, па дури и во рамките на нашата компанија имаме различни телесни типови.Како основач, јас сум исто така, а плус големина поединец кој беше уморен на одење во трговскиот центар за да се најде соодветен облека за мојата форма.Да се биде со заоблен лице, сметам дека е тешко да се чувствуваат удобно кога се работи errands, одењето на работа или трошење некое време со семејството.Знам дека плус големина на облека е достапен на пазарот.Сепак, јас сум сепак за да видите некој носи нешто слично на она што јас го носат во јавноста.Ова е причината зошто решив да се создаде моето athleisure носат линија за плус големина лица како мене и останатите, кои не можат да имаат пристап до модерен плус големина на облека.Оттука, YOHOYOHA беше роден.Ние во YOHOYOHA сакате да го револуционизира вашата облека искуства со нудење шик, трендовски плус големина атлетик носат направени со висок квалитет, потрошни материјали по пристапни цени.YOHOYOHA е бренд кој е основан врз идејата за создавање прифатлива и модерен плус големина на облека за жени од сите возрасти и фитнес нивоа.Додека нашето патување започнува со нашиот потпис создавање, ние сега нудиме база слоеви, тенкови, leggings, кошули, панталони и се што е во меѓу!Ние сме 100% посветени на изработка на сигурни дека сите наши клиенти се чувствуваат удобно и спорт некои сериозно стилски продавница.Всушност, комфор и мода не се единствените причини клиенти обожавам нашиот бренд – тие, исто така, љубов што ние им овозможи да го прилагодите на сопствените спортски да одговара на нивните индивидуални потреби!.

Вака можеби ќе ви се допадне..