• Свеж
Byers Нож Острилка BY1 (бои може да се разликува)
zoom_in

Byers Нож Острилка BY1 (бои може да се разликува)

DEN 305.76

Од стока
check Во продавницата

Shapens ножеви и ножици.Корисна џеб големина. 1 Карактеристики : -Carded. -Дијамант наострен карбид за крајниот раб. -Употреба на остри ножеви, ножици, serrated ножеви, месо cleavers, електрични ножеви, жилет сечилото ножеви и сите V - сечилото инструменти. -Капацитет : 16 Унца.Тип на производ : -Режа острилка.Димензии : вкупна Висина - Врвот до Дното : -5".Вкупна Ширина - страна на Страна : -4".Целокупната Длабочина - Напред-Назад : -1".Целокупниот Производ Тежина : -0.13 lbs.

Вака можеби ќе ви се допадне..