• Свеж
ArderLive Јапонски Бенто Кутија, Пластовидно 304 од не ' Рѓосувачки Челик Преносни Leakproof Ручек Кутија со Ручек Торба&Преносни Utensil, Еко-Пријателски Храна Контејнер за Скла
zoom_in

ArderLive Јапонски Бенто Кутија, Пластовидно 304 од не ' Рѓосувачки Челик Преносни Leakproof Ручек Кутија со Ручек

DEN 623.76

Од стока
check Во продавницата

НАПРАВЕНА ОД 304 од не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК - BPA-free материјални, не-токсични и безбедно.LEAKPROOF - Секој слој има високо-одделение силиконски запечатување прстен да се задржи leakproof.СО ПРЕНОСНИ UTENSIL - На entrie сет со chopstick,лажица и ручек кутија, торба.Совршен за вашиот ручек.ПРЕНОСЛИВ ДИЗАЈН -Скриени справи и Protable ручек торба.Лесно да се носат со вас.ПОГОДНА ЗА ВОЗРАСНИ - На stacktable дизајн овозможува чување на различни видови храна.Погоден за работа,пикник, кампување,теретана.Совети : . 1 Отстранете го капакот пред греење во микровална печка. 2 Можете да ја отворите приклучоци прво,кога ќе го отворите капакот тешко.Пакетот Вклучува : . 1 x Ручек Кутија. 1 x Топлина зачувување торба.Совети : . 1 Отстранете го капакот пред греење во микровална печка. 2 Можете да ја отворите приклучоци прво,кога ќе го отворите капакот тешко.Пакетот Вклучува : . 1 x Ручек Кутија. 1 x Топлина зачувување торба.Совети : . 1 Отстранете го капакот пред греење во микровална печка. 2 Можете да ја отворите приклучоци прво,кога ќе го отворите капакот тешко.Пакетот Вклучува : . 1 x Ручек Кутија. 1 x Топлина зачувување торба.Совети : . 1 Отстранете го капакот пред греење во микровална печка. 2 Можете да ја отворите приклучоци прво,кога ќе го отворите капакот тешко.Секој оддел може да се одржи 700ml ,23.6 оз.Имајте на храна со оригинален вкус и вкус .Децата, исто така може да го користите лесно.Совети : 1 Отстранете го капакот пред греење во микробранова .2 Можете да го отворите приклучоци прво,кога ќе го отворите капакот тешко.Пакетот Вклучува : 1 x Ручек Box1 x Топлина зачувување bag Tips : 1 Отстранете го капакот пред греење во микробранова .2 Можете да го отворите приклучоци прво,кога ќе го отворите капакот тешко.Пакетот Вклучува : 1 x Ручек Box1 x Топлина зачувување bag Tips : 1 Отстранете го капакот пред греење во микробранова .2 Можете да го отворите приклучоци прво,кога ќе го отворите капакот тешко.Пакетот Вклучува : 1 x Ручек Box1 x Топлина зачувување bag Tips : 1 Отстранете го капакот пред греење во микробранова .2 Можете да го отворите приклучоци прво,кога ќе го отворите капакот тешко.

Вака можеби ќе ви се допадне..