• Свеж
DragonflyDreams 6 КОМПЈУТЕРИ Мачка Јаки со Лак Вратоврска и Бел,Мачка Јаки Plaid ,Отцепување Прилагодливи Мачка Лак Вратоврска Јаки,Симпатична Лак Вратоврска Погоден за Мачи
zoom_in

DragonflyDreams 6 КОМПЈУТЕРИ Мачка Јаки со Лак Вратоврска и Бел,Мачка Јаки Plaid ,Отцепување Прилагодливи Мачка

DEN 335.52

Од стока
check Во продавницата

Пакетот Вклучува : ќе добиете 6 мачка јаки со вратоврска, бои Виолетова,Розова,,Сина, Црвена, Портокалова, Светло Сина во шест различни бои, и решетки моделот е модерен и уникатен.Производ Материјал : Нашите производи се направени од сосема ткаенина материјал, мека и издржливи, и бел е направен од високо квалитетни алуминиумски материјал, така што може да се користат со доверба.Производ Големина : На ширевте големината на јака е 1*26cm (0.4*10.2 инчи), големина може да се прилагоди, на тока дизајн донесува безбедност тока за да се заштити здравјето и безбедноста на малите животни.Лесно да се Носат : редизајниран мачка јака е многу лесно да се носат, со тока дизајн, лесно да се стави на и полетување, и да се осигура безбедноста на мачка.Задоволство Гаранција : Нашата Hepao содржи гаранција за квалитет.Ако не сте задоволни со јака која сте ја добиле, можете да не контактирате во било кое време и ние ќе ви вратат во целост.Ткаенината е мека и удобна, погоден за мачиња и puppies, отстранлив лак, може да се движи позиција на волја.Safe тока изданија кога притисок се применува, многу безбедно за домашни миленици и полесно за вас да го отворите.Работи дури и за мали puppies, Безбедни за на отворено и во затворен простор, како и.Ткаенината е мека и удобна, погоден за мачиња и puppies, отстранлив лак, може да се движи позиција на will The безбедно тока изданија кога притисок се применува, многу безбедно за домашни миленици и полесно за вас да се отвори it Works дури и за мали puppies, Безбедни за на отворено и во затворен простор, како и.

Вака можеби ќе ви се допадне..