• Свеж
Cochlear Имплант Помош Ремени 5 Neoprene Медицински Сигнализација Дете/детско Седиште за Автомобил Појас Покрие со Џеб и Информации Листови (Cloud)
zoom_in

Cochlear Имплант Помош Ремени 5 Neoprene Медицински Сигнализација Дете/детско Седиште за Автомобил Појас Покрие

DEN 234.00

Од стока
check Во продавницата

Поместена Neoprene капак.Лесно да се чисти.Внатре во џеб за вашиот медицински информации.Лесен за употреба Лепенка. 2 Медицински информации листови вклучени со бесплатно симнување на pdf и excel формат.Аутизам.Аутизам невербална.Епилепсија Сигнализација.Тип 1 Дијабетес.Cochlear Имплант Сигнализација.Крв Потенки Сигнализација.Пејсмејкер Сигнализација.Општа Медицинска Сигнализација.Помош Појаси се јавуваат во многу услови : .Аутизам Аутизмот Не-вербална Епилепсија Сигнализација Тип 1 Diabetes Cochlear Имплант Alert Blood Потенки Сигнализација Пејсмејкер Alert General Медицински Сигнализација.

Вака можеби ќе ви се допадне..