• Свеж
Grey990 Накит Кабинет Armoire, Мода Жените Накит Складирање Луксузен Ентериер Сад Огледало Кабинет со LED Светла Браун
zoom_in

Grey990 Накит Кабинет Armoire, Мода Жените Накит Складирање Луксузен Ентериер Сад Огледало Кабинет со LED Светла

DEN 2639.76

Од стока
check Во продавницата

【Луксузен Ентериер】Стилски сомот ентериери заштита на накит од гребнатини, брави и клучеви, обезбедување на безбедност. 【Доволно Складирање】Вклучува 22 ѓердан куки, 2 коцки, наредени 3 полици и нараквица прачка, и доволно простор за да се одржи прстени и обетки.Тоа може да се закачи на вратата или ѕид според ситуацијата на соба, па како да се прилагоди на висината на пригоден начин. 【Безбедна за Заклучување на】Постои копче за заклучување на страната на кабинет, кој не само што може да се заштити приватноста, но исто така и безбедност. 【Простор за заштеда на дизајн】се Вклопуваат речиси насекаде, вклучително и плакари или декоративни прикажува, да се дополнуваат било декоративен стил. 【Брза Испорака】Нашите производи се подготвени акции во НАС. 7 до 10 работни дена пристигнување.Нашата служба за корисници тим нуди најдобри поддршка на корисниците во индустријата, достапни седум дена во неделата, преку разговор во живо.Спецификации : Точка Име : Накит Кабинет Материјал : МДФ, Стакло, Сомот Големина : 14.2" x 3.9" x 43.3" Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Накит Кабинет 2 x Виси Куки 1 x Pack на Додатоци 1 x Настава.

Вака можеби ќе ви се допадне..