• Свеж
НУЛА Halliburton Списанието Најлон Лесни Ранец (Црна, Голем Ранец)
zoom_in

НУЛА Halliburton Списанието Најлон Лесни Ранец (Црна, Голем Ранец)

DEN 10680.00

Од стока
check Во продавницата

Вода - и носат-отпорни, најлон tricot ткаенина со полиестер twill поддршка.Обложени кожа рачки и трим со луксузен рака-stitched детали.Два стелт надворешните џебови сокриени под двоен потпис rib дизајн.Висок квалитет YKK хром двојно патент повлекува и хром токи со ласерски-гравиран ZH лопез и од неодамна.Поместена лаптоп џеб.Две големи внатрешни џебови внатрешни работи патент џебови, пенкало циклуси, како и на клучните поводник да се задржи скапоцености организирани.Прилагодливи поместена ремени за удобност.Багаж ракав за рационализација на патување.Достапен во Црна или Графит Сива.Еден софистициран изјава во рационализација силуета, Списание Ранец е унија на содржината и стилот.Направени од високо-перформанси најлон tricot ткаенина, на еластична надворешноста е поддржана од страна на внатрешната структура што се залага без чувство на беспомошна.Смислено изградени, секој детал на овој елегантен торба е создадена за современ начин на живот.Достапни во различни бои : .

Вака можеби ќе ви се допадне..