• Свеж
TSCOMON Гребење Мачка Пост за Внатрешна Мачка, Мачка Scratcher со Бесење Топката, Мачка Назад Чешлање Massager Четка Играчка, Мачка Само Groomer со Природни Сисал Јаже, Мачка Интер?
zoom_in

TSCOMON Гребење Мачка Пост за Внатрешна Мачка, Мачка Scratcher со Бесење Топката, Мачка Назад Чешлање Massager

DEN 647.76

Од стока
check Во продавницата

[2 во 1 Играчка] : Само groomer massager & гребење пост.Помагање на стоп крзно пролевање насекаде и одржување на kitty да се забавуваат.Scratcher исто така, може да се задржи вашата Мачка Plaw heathy. [Исполни Вашата Мачка Природата] : Оваа мачка гребење пост ги задоволува природата на сите затворен мачки.Држи своите канџи здрава и релјефи притисок на мачки. [Заштитете го Вашиот Мебел] : природни сисал гребење пост привлекува мачки да се игра и нула.ефикасно спречување мачки од фаќање на вашиот мебел. [Лесно да Собрание] : пост е лесно да се собрание, само завртка сите делови заедно и да маче гребење пост е подготвен за употреба.Ќе бидете во можност да се стави заедно во 2 минути. [Природни Материјали] : база е направен со тешки иверица покриено со мек тепих, безбедно и стабилно, избегне ѓубрето и тетеравење, обезбедува сигурност и стабилност, Димензија : 11.8" * 11.8" * 21.7".

Вака можеби ќе ви се допадне..