• Свеж
Повик за Ранец со Мечка Pendant Контраст Боја Рамо Патни Торби за Тинејџерски Девојки (Зелен)
zoom_in

Повик за Ранец со Мечка Pendant Контраст Боја Рамо Патни Торби за Тинејџерски Девојки (Зелен)

DEN 863.76

Од стока
check Во продавницата

Дизајн : Случајни ранец со цртан филм мечка pendant и контраст боја дизајн, симпатична и око-фаќање.Материјал : Изработени од најлон, полиестер, поставата, патент затворање.Големина : 12.2" L x 17.3"H x 5.5" W. Еден главната преграда, 3 надворешните џебови, 2 странични отвори џебови.Голем Капацитет : Одговара за A4 книги, 14inch лаптоп, рампа, да се видиме, паричник, копчиња, шише за вода, чадор, папки, тетратки, ручек box, итн.Прилики : Голема за на училиште, на патување, на шопинг, кампување, фестивал, патување и секојдневна употреба.Карактеристики : Материјал : Најлон, полиестер обвивка.Боја : Зелена, Сина, Црна, Розова Големина : 12.2" L x 17.3"H x 5.5" W, на рака должина е прилагодлив.Напомена : - ве Молиме, имајте предвид дека може да биде 0.39-1.18 инчи разликата се должи на рачно мерење. - Ве молиме дозволено мало боја отстапување се должи на различни прикажува или како одраз на светлината кога снимање.

Вака можеби ќе ви се допадне..