• Свеж
Големо Дрво Трпезариска Маса Плочата Дрвени Мрзливи Сузан Служат Фах Круг Ротирачки Фах Трпезариска Маса Врвот Ротирачки Тањир Плочата Десктоп Лента
zoom_in

Големо Дрво Трпезариска Маса Плочата Дрвени Мрзливи Сузан Служат Фах Круг Ротирачки Фах Трпезариска Маса Врвот

DEN 1504.80

Од стока
check Во продавницата

► Стабилност : На дното на ротирачки песна на плочата е дизајниран со мека пластика не се лизга нога влошки, кои ќе не нула вашиот десктоп и чувајте ги на послужавник, стабилна. ► Силен и Издржлив : Дрвени круг ротирачки услуга послужавник, мазна површина, анти-корозија, не е лесно да се деформира, ротирање непречено, и лесно да се чисти. ► Мулти-Сцена : Тоа е многу погоден за јадење маси во хотели, ресторани, кујни, роденден партии, семејни вечери, итн., за што служи на храна, колачи, грицки, пица, итн. ► 360 Степен Ротација : Ставени на маса, можете да добиете храна сакате со ротирачки на послужавник, и лесно да ја споделите со сите, кои ви даваат удобно јадење искуство. ► Повеќе Избори : 50cm-90cm / 20inch-35inch Мрзливи Сузан плочата е достапен во 6 различни бои; се препорачува пречникот на плочата е за 50cm помали од дијаметарот на tabletop. * Дрвени мрзливи Сузан услуга плочата ќе ги носи удобно јадење искуство. * Ротирачкото плочата може да се користи за приказ на вкусни јадења, колачи, десерти, закуски, и сл., така што брзо можете да ја добиете вашата омилена храна. * Тоа е многу погодна за собирање и споделување.Спецификација : име на Производ : Ротирачки плочата Материјали : дрво, синтетички дрво Дебелина : 15 мм Дијаметар : 50cm(20inch)/ 60см(24inch)/ 70cm(28inch)/ 80см(32inch) / 90cm(35inch) Количина : 1 парче ве Молиме Имајте во предвид : 1. Производот пакет содржи само на плочата (не вклучувајќи и други предмети што е прикажано на сликата). 2. Поради потребата да се оди преку ивица процес, дијаметар на плочата ќе има некоја грешка од околу 2-3cm, и дебелината на грешка ќе биде за 1-2mm.Ве молиме погледнете го вистински производ примени. 3. Ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте со нас во времето, и нашата служба за корисници оддел ќе се обидеме потрудиме да се реши тоа за вас.

Product name:
Rotating turntable
Material:
wood, synthetic wood
Thickness:
15 mm
Diameter:
50cm(20inch)/ 60cm(24inch)/ 70cm(28inch)/ 80cm(32inch) / 90cm(35inch)
Quantity:
1 piece
Please Note:
1. The product package only contains the turntable (not including the other items shown in the picture). :
2. Due to the need to go through the edging process, the diameter of the turntable will have an error of about 2-3cm, and the thickness of the error will be about 1-2mm. Please refer to the actual product received. :
3. If you have any questions about the product, please contact us in time, and our customer service department will try our best to solve it for you. :

Вака можеби ќе ви се допадне..