• Свеж
Детски Тв Битката За Бикини Дното - Xbox
zoom_in

Детски Тв Битката За Бикини Дното - Xbox

DEN 470.16

Од стока
check Во продавницата

Игра како Детски, Патрик, или Сенди како ќе се борат против злото Планктон е заговор.Користете луди нови маневри и моќ-ups, како Ласо Copter, Јазикот Интернат, и Меурот Сад да се борат за Бикини Дното.Се судрите со познати пријатели како што се истражуваат 10 огромен 3 D средини - заедно со бонус нивоа и тајната на награди.Екстремно забавна акција како што вие и вашите пријатели заврши Планктон е зло шеми засекогаш!.Опис на производот се Истражуваат голем 3 D свет, се судрите со познати пријатели и конечно да се стави крај на злото Планктон е шема!Од Производителот, Во обид да предизвика вид на глобалната осакатување тој отсекогаш сонувал, злото Планктон има постави во движење неговата најмногу ѓаволски парцела некогаш да го преземе целиот свет и судбината на Бикини Дното е ставен во рацете (или мали пипалата) на три доверчив херои.Стави ја платформа вештини на крајниот тест како Детски, Патрик, или Сенди Образите со низа на луд нови маневри и моќ-ups, на ваше располагање!Се истражуваат голем 3 D свет, се судрите со познати пријатели и конечно да се стави крај на злото Планктон е шема!Карактеристики : 3 борци карактери : спондж боб, Патрик Ѕвезда или Песочна Образи - секој со свои посебни потези и способности Луди маневри како "Јазик Интернат", "долна облека Bungee Скокање" и "Ласо Copter" заедно со луд моќ-ups, како "Водени Крстарење Балон" и "Меур Сад" 10 огромен 3 D средини да истражуваат, вклучувајќи бонус нивоа, скриени објекти и други тајни награди Вашите омилени ликови од цртан филм вклучувајќи специјални камео појава.

Вака можеби ќе ви се допадне..