• Свеж
Исклучителна Сликарство Ранец, Цртање Одбори Торба Сликарство Водоотпорен Перница, за Сликарство, за Скицирање(8K Црна Преносни Сликарство Торба)
zoom_in

Исклучителна Сликарство Ранец, Цртање Одбори Торба Сликарство Водоотпорен Перница, за Сликарство, за Скицирање(8K

DEN 254.40

Од стока
check Во продавницата

Со преклопување на рамо ремени, 4 ремени се поцврсти и имаат дури и сила, која може ефикасно да се спречи рамо замор.Исклучителна тока, на тока на рака може да се прилагоди слободно да одговараат на луѓето на различни височини.Нерѓосувачки челик метал патент, лесен за употреба, долго‑траен, побрзо и пазарот на енергија за да ја отворите ранец.Одберете високо‑квалитетни материјали за целосна заштита на не‑водоотпорен објекти како што се цртање одбори и лицето ткива.Секој рамо, рака конекција е засилен со knotting машина, што го прави повеќе издржливи.Функција : 1. Исклучителна тока, на тока на рака може да се прилагоди слободно да одговараат на луѓето на различни височини.2. Секој рамо, рака конекција е засилен со knotting машина, што го прави повеќе издржливи.3. Нерѓосувачки челик метал патент, лесен за употреба, долго‑траен, побрзо и пазарот на енергија за да ја отворите ранец.4. Одберете високо‑квалитетни материјали за целосна заштита на не‑водоотпорен објекти како што се цртање одбори и лицето ткива.5. Со преклопување на рамо ремени, 4 ремени се поцврсти и имаат дури и сила, која може ефикасно да се спречи рамо замор.6. Чанта ивица дизајн, гума и ивица носат‑отпорни, рака стража, стабилен и удобен за носење.Спецификации : Предмет Тип : Сликарство Backpack Product Боја : Black Commodity Материјал : Canvas Product Големина : Прибл. 53 40cm x / 20.9 x 15.7 in Features : 1. Направен од висок квалитет на платно ткаенина, силни и издржливи;2. Може да се врши од страна на рака или за на рамо, лесно да се чисти и лесно да се носат кога излегувам;3. Долг животен век.Пакет Листа : 1 x Сликарство Backpack Notice : Прирачник за мерење со мали грешки.

Вака можеби ќе ви се допадне..