• Свеж
iPhone 11 Случај, BUF007 iPhone 11 Случаи за Мажи Жени Фанови,Дизајн на Моделот Задниот Браник Shockproof Анти Нула Засилен Аглите Мека TPU Случај
zoom_in

iPhone 11 Случај, BUF007 iPhone 11 Случаи за Мажи Жени Фанови,Дизајн на Моделот Задниот Браник Shockproof Анти

DEN 407.76

Од стока
check Во продавницата

Интересно и елегантни модели што да направите вашиот телефон да изгледа различно и пријатен за око.Висок квалитет TPU материјал заштита на школка,различни од обичните мобилен телефон случај.Совршено подреден во средина cutouts за сите копчиња, пристаништа, говорникот и камера.Усвојување на нови воздушен притисок технологија, заштитата на вашиот телефон од удари во секојдневна употреба.Обезбеди на сите круг заштита на вашиот телефон.Ве молиме бидете сигурни дека сте купување на директно од производителот dinglun да се осигура веродостојноста на вашиот објект и брза испорака.Ако имате било какви прашања во врска телефонот случај, ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе се потрудиме да услуга за вас.Зошто Изборот На Нас?Јас сум фан.Ми се допаѓа спортот.Јас сум исто така, дизајнер, јас се надевам да се споделат овие убави работи со драги пријатели.Мојата единствена продавница име (dinglun)За мобилен телефон школка technology This i Phone случај е комбинација на убавина и функција да обезбеди најдобра заштита и мода за вашиот телефон.Опремен со нова технологија (воздушен притисок), совршено го штити вашиот телефон, паѓање на површина од оштетување и ви овозможува лесно да ги користите сите функции, функции и пристаништа, благодарение на прецизни отвор и прецизниот дизајн.Пакети примени вклучуваат : мобилен телефон случај.

Вака можеби ќе ви се допадне..