• Свеж
Ostomy Торба, Ostomy Материјали за Еднократна употреба со Hydrostation за Ostomy Чистење
zoom_in

Ostomy Торба, Ostomy Материјали за Еднократна употреба со Hydrostation за Ostomy Чистење

DEN 652.56

Од стока
check Во продавницата

Главно се користи за ostomy чистење, грижа и excreta собирање, добар додаток за здрава грижа.Добра адхезија, не грижете се за пролевање и истекување, безбедно и практично.Thermosensitive hydrocolloid, кожата пријателски, без стимулација и нема несакани ефекти.Опремени со клип за затворање на ostomy торба, внимателен дизајни.Отворање дизајни, погодно да се исчисти измет во секое време.Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Ostomy Bag Product Употреба : се Користи за ostomy чистење, грижа и excreta колекција.

Вака можеби ќе ви се допадне..