• Свеж
Pensura Одбојка Печатени Момчиња Ручек Торба Лесен Ручек Кутија за Деца
zoom_in

Pensura Одбојка Печатени Момчиња Ручек Торба Лесен Ручек Кутија за Деца

DEN 383.76

Од стока
check Во продавницата

Памук се вклопуваат и полиестер.Лесен ручек торба со zip затворање за лесна за носење, со удобен зафат и на рамо, рака.Голем прегради може да се одржи храна, и има мрежа џеб на страната на ранец за вода, чадори, итн.Овој производ може да се користи од страна на двете возрасни и деца.Тоа може да се користи како ручек торба, шопинг торба, кампување оброк торба, итн.Димензија : 19/7.48"(L) x 25cm/9.45"(H) x 8cm/3.14"(W); Тежина : 240g. - Овој Производ, печатени со модерна топлина трансфер на технологија на печатење, обезбеди слика исчезнат во бавен начин за годините што доаѓаат. - Има голем капацитет "стомак", може да се стави ручек, пијалоци во внатрешноста.Големина : 19/7.48"(L) x 25cm/9.45"(H) x 8cm/3.14"(W).Тежина : 240g.Ве молиме ИМАЈТЕ на ум : Поради различни камера или на животната средина, ве молиме оставете малку боја разлика.Поради различни мерни методи, ве молиме овозможи 1-5мм грешка ви Благодариме!Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате директно.Ние секогаш ќе продолжат со 103% задоволството на клиентите.

Вака можеби ќе ви се допадне..