• Свеж
labwork Замена за 2014-2020 Infiniti Q50 Насликани Сјај Црна Багажникот Капак Спојлер Крило
zoom_in

labwork Замена за 2014-2020 Infiniti Q50 Насликани Сјај Црна Багажникот Капак Спојлер Крило

DEN 607.20

Од стока
check Во продавницата

Настава Не Се Вклучени.Професионалната Инсталација Е Препорачливо.Драматично Ќе Се Подобри Спортски Изглед За Вашиот Q50. Направени од мала Тежина Врвот Одделение Трајни ABS Пластика, Материјал.Насликани Сјајни Црни Заврши.Спојлер на Разумна Цена.Одлична Fitment и Квалитет.Лесна Инсталација со користење на Двојно Двострано Лента.Спецификации : Име на Производ : Сјајни Црни Спојлер Wing Material : ABS (Acrylonitrile Butadiene Styrene)Боја : Сјајни Black Surface Крај : Насликани Сјај Black Placement на Возило : Rear Quantity : 1 PCFeatures : Одлично Fitment и Квалитет.Лесен и Издржливост.Драматично ќе се Подобри Спортски Изглед и Перформанси за Вашиот Автомобил.Fitment : Одговара За Infiniti Q50 Седан 4 Вратата 2014-2020 Note : Не Одговара За Q50 Sport Модели(Компатибилност Е Само За Референца.Ве Молиме Да Се Спореди Со Вашиот Оригиналот Пред Купување) Инсталација Методи : 1. Ве молиме да ја исчистите површината со 50% алкохол за да бидете сигурни дека нема прашина.2. Отстранете ја играат улога на врзивен материјал со црвена боја.3. Топлина на лепило со топол воздух пиштол.4. Инсталирање на производи во право место.5. Ве молиме не го перење на вашиот автомобил во рок од 48 часа.Пакет Including1 x ABS Насликани Сјајни Црни Заврши Багажникот Спојлер Капак Како што е Прикажано на Сликата.

Вака можеби ќе ви се допадне..