• Свеж
LED Динамичен Пак Сигнал Светлина Rearview Страна Огледало Компатибилен Со Audi Q2 GA Q3 F3 (Сини LED)
zoom_in

LED Динамичен Пак Сигнал Светлина Rearview Страна Огледало Компатибилен Со Audi Q2 GA Q3 F3 (Сини LED)

DEN 1103.76

Од стока
check Во продавницата

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Компатибилен со Audi Q2 GA 2016-2021 Q3 F3 2018-2021. Направени од врвен квалитет килибар или сини LED чипови, можете да го промените се претвори сигнал светла од едноставна трепка на динамичен синхронизирани за скролување да трепка.Кога го користите пак сигнал светлина, LED осветлување ќе тече/scoll од страна до страна.Замена на вашите стари пак сигнал светлина бара само неколку едноставни чекори.Пакетот вклучува : 2 парчиња ЛЕД динамичен пак сигнал светло (лево и десно страни).Ве молиме прочитајте опис и компатибилност на табелата пред купување, слободно контактирајте со нашата служба за корисници ако на секое прашање.Карактеристики : Висока осветленост, посветла од ОЕМ светлината, за да се направи вашиот пак јачина на светлината ќе биде појасна и безбедно возење.Директна Инсталација, без жици, ниту промена.Без оштетување на оригиналниот домување.Водоотпорен дизајн.Компатибилност : Компатибилен со Audi Q2 GA 2016-2021; Компатибилен со Audi Q3 F3 2018-2021; ве Молиме потврдете го вашиот автомобил модел.Спецификација : Напон : 12 V; Светлосен Извор : LED; светла боја : Жолто или Сина; Водоотпорен : True; Школка материјал : Пластика; Секоја страна маркер светлина е опремен со висока моќност SMD LED чипови, произведува 2-3 пати посветла од акции сијалица со вжарено страна маркери.Пакетот Вклучува : 2 парчиња ЛЕД динамичен пак сигнал светло (лево и десно страни).Answer : ___________________________ Note : инструкции за Инсталација не се вклучени.Може да биде потребна професионална инсталација.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја naybe малку поинаква од fhe слики.Ве молиме овозможи 1-2mm разлики поради прирачник за мерење.Ве молиме да се разбере.Ве молиме потврдете го објектот ако им одговара на вашиот автомобил пред да ја купите.

Вака можеби ќе ви се допадне..