• Свеж
Net10 Samsung Галакси A10e 4G LTE Припејд паметен Телефон (Заклучена) - Црно - 32GB - SIM Картичка Вклучени - CDMA - со $40 Време Пакет
zoom_in

Net10 Samsung Галакси A10e 4G LTE Припејд паметен Телефон (Заклучена) - Црно - 32GB - SIM Картичка Вклучени - CDMA

DEN 3034.80

Од стока
check Во продавницата

Носител : Овој телефон е заклучен на НЕТО, што значи дека овој Уред може да се користи само на НЕТ безжична мрежа. 5. 83" Hd+ Бесконечност дисплеј; 1. 6 GHz Octa-Core процесор; Андроид 9 Пита; 3, 000m Ah батерија; 8 MP задните/5 MP пред се соочуваат со камера; Внатрешна меморија Поддржува 32 GB Micro SD мемориска картичка до 512 GB (не се вклучени); 2 GB RAM меморија; 4 G LTE; Wi-Fi конективност – 802. 11 b/G/отвори; Bluetooth 5. 0. Долготрајна Батерија : Со долготрајна батерија, Галакси A10e ви дава повеќе време на пост, разговор, текст и споделување со пријателите и семејството.Answer : ___________________________ NOTE : Слободно $40 долари време пакет се вклучени.Промотивен Пакет вклучува Неограничен број на Разговор, Текст и 8 GB на Податоци со состојба на 30 дена од денот на услугата.Answer : ___________________________ NOTE : Телефон + Емитување Снопови не вклучуваат физички картичка.Време е инсталиран на телефонот по активирање.Со Net10 Безжични, да се добие сè што сакам за вашата тековна мрежна за помалку.Ги собереш на телефон и план кој совршено одговара на вашите потреби.

Вака можеби ќе ви се допадне..