• Свеж
Vickes Нерѓосувачки Камион Кутија Latch, Приколка Вратата Latch за Приколка Вратата RV Camper Камионот Корито лента со алатки 4-3/8 Инчен x 3-1/4 Инчи со 2 Копчиња
zoom_in

Vickes Нерѓосувачки Камион Кутија Latch, Приколка Вратата Latch за Приколка Вратата RV Camper Камионот Корито лента

DEN 431.76

Од стока
check Во продавницата

Високо-квалитетни Материјали : Ова гребло latch е направен од високо-квалитет на 304 нерѓосувачки челик, и површинска обработка е светла хром позлата/полирање.Тој е опремен со заптивка за безбедно и водоотпорен запечатување, кој може да се справи со груби средини.Лесен За Инсталација : Тоа трае само неколку минути да се лесно да го замени оштетени или носи лента со алатки брави, која е многу погодна за одржување и механички камиони и toolboxes.Значи, вие не треба да се ре-набавка и инсталирање на нови складирање кутија.Широка Примена : Овој товар приколка вратата latch се издржливи и можат да работат во различни прилики како што се електрични кабинети, toolboxes, енергија дистрибуција кабинети, контрола кабинети, возило toolboxes, каравани, камиони, RVs, итн.Надворешни Димензии : големината на патување приколка вратата latch е 4-3/8" x 3-1/4", со 1 водоотпорен гумена заптивка и 2 појавување на копчињата.Многу погоден за мал toolboxes и други мала преграда врати.Солиден И Издржливи : затворен приколка вратата latch е направен од хард нерѓосувачки челик, и заклучување цилиндри има shutter копче слот за да спречите прашината и нечистотијата од запишување.Тоа може да се користи за долго време да се заштити безбедноста на вашиот имот.Нерѓосувачки вратата од приколката алатка кутија latch 4-3/8" x 3-1/4", направен од највисок квалитет индустриски квалитетен материјал, издржлив и долг животен век, многу погоден за замена на оштетени или носи кутија резиња за Заклучување.Тоа ќе се осигура дека сите предмети се безбедно зачувани во нивните соодветни шкафови и фиоки за време на патувањето.Карактеристики : Направен од високо-квалитет на 304 нерѓосувачки челик Замени скршена или да носи лента со алатки latch лесно наместо да се купи нов кутија Тешки рѓа-отпорни нерѓосувачки челик, издржливост, долг животен век и е подготвен да се справи со тешки средина Погодна за електрични кабинети, toolboxes, енергија дистрибуција кабинети, контрола кабинети, итн Спецификации : Тежина : 294g /10.3 оз Големина : 11.3x8.5cm / 4.5x3.3во Пакет Вклучуваат : 1x Нерѓосувачки челик гребло latch 1x Заптивка 2x Појавување на копчињата Ако имате било каков проблем или збуни за производот, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние сме задоволство да обезбеди најдобра услуга за вас.

Вака можеби ќе ви се допадне..